Bobrici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

len aby bolo jasne

4 posters

Goto down

len aby bolo jasne Empty len aby bolo jasne

Příspěvek  Lada Thu Feb 17, 2011 1:33 pm

tak dopocul som sa ze ste v tom ze sme odisli kvoli war,. ty co si to myslite sa spametajte. odisli sme len kvoli tomu ze nik s nicim nepomoze a ani expit nevezme. nebit jednotlivcov co ma expili a ani v klane neboli tak beham stale sam, a tiez aby parta suportov robila sama varku a podobne je tiez super pozitivum klanu. K tym war nech ty co ich vyhlasuju a prijimaju nech aj idu pomoct suportom nie len sa hrat na pvphracov, lebo mat pvp postavu je najjednoduchsie len potom neviem co bude klan robit ked bude mat iba pvp chary. takze kde zmizli tie reci pred spustenim serveru ze suporti budu mat stale partu na expi a tak????
Lada
Lada

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 31. 01. 11
Age : 37
Location : Košice

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Arus Sat Feb 26, 2011 10:35 am

Lada napsal:tak dopocul som sa ze ste v tom ze sme odisli kvoli war,. ty co si to myslite sa spametajte. odisli sme len kvoli tomu ze nik s nicim nepomoze a ani expit nevezme. nebit jednotlivcov co ma expili a ani v klane neboli tak beham stale sam, a tiez aby parta suportov robila sama varku a podobne je tiez super pozitivum klanu. K tym war nech ty co ich vyhlasuju a prijimaju nech aj idu pomoct suportom nie len sa hrat na pvphracov, lebo mat pvp postavu je najjednoduchsie len potom neviem co bude klan robit ked bude mat iba pvp chary. takze kde zmizli tie reci pred spustenim serveru ze suporti budu mat stale partu na expi a tak????

jasne sak ved parta v zlozeni wc sws a spoil to je aka cp parta pripadne 2x wc Smile a Niobko sa nam este urazi ked leavneme on si spravil rychlo 3 prestup a sup treba vyhlasit wari aby ho nahodov nepekovali a nesiel dole za 4% teraz ked ma vela hracov 3 prestup tak tie wari kludne ale nie vtedy ked bolo treba trieskat varku a podobne veci a nikto nesiel pomoct ani len na to pvp tak to gf pig
Arus
Arus

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Beowulf Tue Mar 01, 2011 7:05 pm

vedel som ze qitnete este ani server nezacal uz som to spomenul ani neviem komu daval som vam mesiac Very Happy a vydrzaly ste 2 tyzdne Mad neslo tam o wary ani o expi zvasej strany expily ste stale spolu to ze bol niekto pozadu z lvlom je jeho problem niekto nema nato cas ako iny to je fuk ja mam 74 lvl a neriesim to ked ma budu chcietexpit nech ma doexpia a to ze ste sa nevedely branit je normalna vec ked Steve mal 78 lvl a marian s wc mal 62 PT na pvp ste nemaly zlu ani nemate len vam chybal ten buf ja akoze neripem iba hovorim cistu pravdu What a Face nikto to neriesil ked ste leavly nikto vas neohovaral aspon ja som to nepocul iba som pocul ze vas Pkuju na rbckach aj to preto lebo ste niekoho pkovaly sklanu.gl a hf Cool
Beowulf
Beowulf

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 26. 01. 11
Age : 37
Location : Dubakovo :D

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Lada Wed Mar 02, 2011 6:29 pm

Peto praveze sa dost milis , chodili na arusove buffi co bol lvl ako oni cize ked bol stivi 78 takl aj arus bol .No vysvetli mi ako sa ma pt v zlozeni sws bd wc spoil vo varke ubranit enemy akoze to je podla teba dobra pt??? . To ze ja som isiel obcas s nimi tak kvoli tomu ze vsetci ostatny na mna jebali , stale ked som hral som nic ine nerobil len pisal o pt a vsetci jebali na mna . Zivi priklad tyranti, ktory expili ale mne ani jeden z nich nespravil ani % . My by sme u vas kludne vydrzali aj doteraz ale ozaj nebude v klane kde vsetci na nas jebali tak naco sme tam mali ostat? Ved tam jebete aj nadalej na seba ako obcas popisem s niktorymi co su u vas ze bud expia sami alebo idu s nami. no to pkovanie pokial viem tak madbul pkoval arusa a ked sa arus doexpil tak pkoval madbula
Lada
Lada

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 31. 01. 11
Age : 37
Location : Košice

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Beowulf Wed Mar 02, 2011 7:22 pm

no tak ten spoil ked ma wc bd sws tak je to dobre DD a da si hoco lenze povie ti to takto radsej prezriem a poexpim sam od HB sa vie kazdy char expit sam su tam common itemy takze sperky a pdefka nieje problem...lenze nebudete mat ziadnu akciu ziadna AQ nebude ziadne faity o baiuma akurat co si date neake RB a akoze moj nazor farmit a nic ine nerobit tak to radsej budem behat v commone ale budem chodit aspon na akcie nepoviem keby si spravite CP a prejdete do ineho klanu to by bola druha vec...a to ze sa ti niekto stazuje ze neexpi ho klan tak to moze byt iba Mino Smile ale ten uz failuje druhu postavu za ktoru nevie hrat.a teba som mal raz v PT a afkoval si skoncily bufy a cakaly sme na teba asi 2 min a to kazdeho sralo nebol heal ked bolo treba atd Very Happy ale kazdy hra ako chce spravily ste si klan mate klan jeto vsetko jedno nikdy by som sa s kamaratmi nehadal kvoli hre
Beowulf
Beowulf

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 26. 01. 11
Age : 37
Location : Dubakovo :D

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Lada Thu Mar 03, 2011 9:00 am

Raz ste ma zobrali do pt a na buffi ste necakali , ked ma palo bral rovno som mu pisal ze varim a ze budem odbehavat tak mi mal rovno napisat ze nech ani nejdem, nie iba vypisovat ze kde som , na buffi ste necakali este stale boli ked som prisie a dal rbf. ono to ide expit samemu pokial mas vybavu na vlka ale tu som si zohnal az ked som odisiel od vas. I nak ten nas klan sa celkom dobre rozrasta Smile a nejake akcie sa urcite najdu
Lada
Lada

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 31. 01. 11
Age : 37
Location : Košice

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  tattooedbastard Thu Mar 03, 2011 12:16 pm

....ano sme mobari a lamy!


STOP SPAM !



PS: Dajte nam ban na forum!
tattooedbastard
tattooedbastard

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Beowulf Thu Mar 03, 2011 3:43 pm

mobari ste Very Happy ale lamy nie za ban musis pisat na Nioba
Beowulf
Beowulf

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 26. 01. 11
Age : 37
Location : Dubakovo :D

Návrat nahoru Goto down

len aby bolo jasne Empty Re: len aby bolo jasne

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru